• Wpisów: 85
  • Średnio co: 18 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:00
  • Licznik odwiedzin: 7 293 / 1567 dni
 
lusia09
 
"Żyję w świecie pozbawionym magii i cudów. W miejscu, gdzie nie ma jasnowidzów czy zmiennokształtnych, żadnych aniołów czy supermanów gotowych ocalić Twoje życie. W miejscu, gdzie ludzie umierają a muzyka potrafi ich skłócić, a wiele rzeczy jest do bani. Jestem tak mocno osadzona na ziemi przez ciężar rzeczywistości, że czasami zastanawiam się jak to możliwe, że nadal potrafię unosić moje nogi podczas chodzenia.

O książce Katji Millay nie słyszałam nigdy. Zostałam naprowadzona na tę pozycję przez pewną cudowną osobę na portalu Lubimyczytać.pl Bardzo jej za to dziękuje <3
Opowieść chodź słabo znana jest niesamowicie porywająca. Opowiada o dziewczynie...cóż, z przeszłością. Posiada wiele twarzy, którymi niechętnie się dzieli. Trudno nawet tę książkę streścić nie ujawniając żadnych spojlerów.Więc...STOP!

Cała historia wywarła na mnie wieeeeeeelkie wrażenie, jednocześnie wzruszająca i zabawna...skłaniająca do refleksji i zastanowień. Pokazana jest tu przyjaźń, miłość oraz ponowne...odrodzenie. 0.o Bohaterowie są chatakterystyczni, co jest baardzo ważne bo nienawidzę jak mi się zlewają. Każdy bohater wnosi coś nowego i pasującego do histori, bez czego była by beznadziejna.
Skłaniająca do refleksji...TAK najlepsze podsumowanie.

“Ludzie mówią, że miłość jest bezwarunkowa, ale to nie prawda, a nawet gdyby byla, to nigdy nie za darmo. Zawsze wiąże się z jakimiś oczekiwaniami.Wszyscy chcą czegoś w zamian. Jakby wymagali,żeby ta druga osoba była szczęśliwa, przec co automatycznie staje się odpowiedzialna za ich szczęście, bo nie mogą być szczęśliwi, póki ona nie będzie szczęśliwa.”


Katja Millay – Morze spokoju

"Majtkozdzierca Ken w komplecie z Nadąsaną Księżniczką Barbie: nieosiągalne rozmiary, designerska torebusia i wkurwiona mina wliczone w cenę! więce"j
Katja Millay – Morze spokoju

morze.jpg

Nie możesz dodać komentarza.